Brutalna prawda o automatyzacji sprzedaży internetowej na własną rękę

Brutalna, kryminalna sprawa z komputerami - SprzedawcaInternetowy.pl

Kiedy zaczynałem automatyzację swojej działalności niemal wszystko robiłem sam.

W międzyczasie dzieliłem się swoją wiedzą, tworząc szkolenia, warsztaty, organizując konsultacje. Każdy kto chciał samodzielnie prowadzić swoją sprzedaż internetową, samodzielnie konfigurować i obsługiwać narzędzia, mógł to zrobić po prostu naśladując mnie.

Brutalna prawda jest taka, że jest to dosyć długa, żmudna i niestety czasami nieefektywna metoda. Niektórzy sobie radzą i mają efekty. Niestety, bardzo wielu, generalnie większość, ciągle tych efektów nie widzi.

Otrzymujesz na przykład dostęp do warsztatu z zaawansowanego autorespondera. Warsztat taki daje odpowiedzi w jaki sposób wdrożyć autoresponder, ale musisz to wszystko zrobić samodzielnie. Jeśli masz zdolności techniczne, to sobie jakoś poradzisz, tak jak ja sobie poradziłem. Jeśli masz do tego instrukcje dobrego kursu wideo krok po kroku, to zajmie ci to trochę czasu, ale w końcu jakoś to będzie działać. Ale właśnie – „jakoś”.

Z moim kilkuletnich już doświadczeń w nauczaniu internetowej technologii wynika, że znajomość technologii jest tylko połową gwarancji sukcesu w sprzedaży internetowej. Drugą połowę stanowi TREŚĆ.

Korzystając ze szkoleń musisz samemu napisać dziesiątki, a nawet setki e-maili. Musisz samemu ułożyć strukturę list w autoresponderze.

Nawet jeżeli korzystasz z moich konsultacji, gdzie możesz się ze mną spotkać i mogę Co powiedzieć jak i co zrobić, musisz zrobić ostatecznie wszystko samodzielnie. Na przykład w autoresponderze musisz samemu założyć listy, przetestować, napisać teksty emaile. A to już po prostu copywriting. Wymaga dużo wprawy i dużo pracy. Tego jak najbardziej można się nauczyć, ale wymaga to czasu.

Dlatego jeśli posiadasz wiedzę na temat swoich produktów, umiesz doradzić na ich temat, czy też masz sprzedawcę, który to robi u Ciebie, to właśnie teraz możesz dać sobie szanse na tej zasadzie, że automatyzację oddelegujesz.

Wyobraź sobie, że tworzę dla Ciebie treści, tworzę wiadomości na autoresponderze, które będą wysyłane w Twoim imieniu. Przetwarzam Twoją wiedzę na internetową postać, która będzie funkcjonować tak samo jak Ty funkcjonujesz lub Twój sprzedawca funkcjonuje poza internetem.

Jak myślisz, czy jeżeli istniałaby taka możliwości, aby wszystko co działa poza internetem udało się kompleksowo przełożyć na marketing internetowy, to czy chciałbyś z tego skorzystać? Jak myślisz ile lat pracy w ten sposób możesz zaoszczędzić?

Gdyby mi ktoś zaproponował wiele lat temu takie rozwiązanie, od razu miałbym inny autoresponder, niż ten z którym męczyłem się na początku. Po drugie miałbym od razu podział na listach podążających na różne produkty. Pewno treści napisałbym sobie sam. Ale ze wzorów chętnie bym skorzystał. A tak musiałem sam zbierać różne wzory przez kilka lat.

Pamiętaj, możesz zacząć od sprzedaży jednego produktu. Aby go sprzedać w internecie, wystarczy wtedy jedna lista. Jeżeli chodzi o prostą listę, możesz ją stworzyć w miarę szybko samodzielnie. Ale jeżeli chcesz zrealizować zaawansowane podążanie, no to wymaga to naprawdę dużo pracy.

Jeżeli masz już teraz w sprzedaży grupę produktów, a nie jeden, to nie ma sensu, żeby wchodzić do internetu z jednym produktem. Od razu wejdź z ich większą liczbą. Fakt, wymaga to więcej pracy, ale właśnie żeby to nie trwało miesiącami czy latami, wymaga to inwestycji. Albo więc inwestujesz lata uczenia się i rozwijania umiejętności posługiwania się narzędziami, tak jak ja to robiłem, albo inwestujesz pieniądze i masz to w kilka miesięcy. Coś za coś.

Jeśli więc nie stać Cię na nowe inwestycje, możesz to wdrożyć samodzielnie korzystając z warsztatów, które znajdziesz na stronie SprzedawcaInternetowy.pl. Wtedy zacznij wdrażać sprzedaż poszczególnych produktów stopniowo.

Ale jeżeli chcesz mieć to wszystko gotowe, zrobione do skończonej działającej postaci, to jesteś we właściwym miejscu. Wystarczy, że pobierzesz Raport i wyślesz swoje zgłoszenie na specjalnej tajnej stronie, a otrzymasz od nas pierwsze wskazówki jak możesz zrealizować kompleksową automatyzację swojej sprzedaży internetowej.

Jeśli chcesz rozwijać szybko sprzedaż internetową i masz na to środki, podejdź do tego jak inwestor. Zainwestuj we wdrożenie rozwiązania, które opiera się już na sprawdzonej wiedzy. Pójdź na skróty. U nas lub gdziekolwiek indziej.