Nasze zasady

  1. Służymy wszechstronną bezpłatną pomocą i radą. W każdej chwili możesz skorzystać z naszych stron i promocyjnych szkoleń.
  2. Niezwykle cenimy Twój i nasz czas. Dlatego informacji telefonicznych udzielamy jedynie w określonych dniach i godzinach, tylko osobom, którzy zamówią na swój email nasze bezpłatne informacje. W ten sposób będziesz lepiej przygotowany do rozmowy i będzie się ona koncentrować tylko w zakresie indywidualnych spraw, które dotyczą tylko Ciebie.
  3. Miesięcznie przyjmujemy maksymalnie czterech nowych klientów. Kto pierwszy, ten lepszy. Dzięki temu możemy Ci poświęcić odpowiednio dużo naszego osobistego czasu.
  4. Nie obsługujemy Twojej bezpośredniej konkurencji (chyba, że wyrazisz taką chęć, a czasami paradoksalnie to może się opłacić).
  5. Przejmujemy ryzyko na siebie i oferujemy finansowanie oraz gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu roku dojdziesz do wniosku, że nie jesteś zadowolony, możesz się wycofać z inwestycji.
  6. Zamówienia przyjmujemy tylko w określonym i ograniczonym czasie aby nie rozpraszać się sprzedażą w trakcie pomagania klientom, którzy już od nas kupili.
  7. Przyjmujemy tylko płatności z góry, płatne przelewem lub kartą kredytową. Dzięki temu możemy zaoferować niższe ceny i szybszą realizację zleceń. Płatności są gwarantowane przez PayU i PayPal.
  8. Stawiamy na dobrą współpracę i relację. Dlatego prosimy zwracaj się do nas po imieniu, jak do dobrych znajomych. Przez cały okres współpracy, a nawet po tym czasie, będziemy traktować Ciebie i Twoją firmę jak najlepszych przyjaciół.
  9. Podejmij z nami współpracę tylko wtedy, kiedy odpowiadają Ci nasze zasady. Tylko dzięki temu możemy zapewnić efektywną automatyzację Twojej sprzedaży, bez zgrzytów i nieporozumień, skupiając się wyłącznie na Twoim sukcesie.

Mirek Szmajda