Od jakich stron nalezy zacząć automatyzację sprzedaży?

Start - AutomatyzacjaSprzedazy.pl

Gdybym zaczynał dziś od początku, to bym na pewno jedną rzecz zrobił od razu – zacząłbym natychmiast od bloga eksperckiego.

Gdyby ktoś mi dzisiaj wszystko zabrał i powiedział, że mam zaczynać od zera, to bym zaraz wszedł i założył bloga. Na własnym hostingu albo choćby na wordpress.com.

I natychmiast, jak to tylko możliwe, zrobiłbym stronę do zapisywania na listę, chociażby jedną listę. Zrobiłbym to natychmiast od samego początku, nawet jeśli bym nie miał żadnego produktu. To jest pierwsza rzecz jaką bym zrobił.

Nawet jeśli nie masz pomysłu jak to sprzedać, nawet jeśli nie masz czasu na to, to zrób tę jedną rzecz. Załóż choć jedną listę. To jest o wiele ważniejsze niż jakikolwiek inny pomysł na jakiekolwiek strony internetowe.

Pamiętaj, nigdy nie rób strony “w przygotowaniu”. Jeśli ktoś coś takiego ci stawia, to znaczy, że nie rozumie na czym polega automatyzacja. On tylko tworzy strony. Nie wie, że najważniejsze w marketingu internetowym jest budowanie listy emailowej. A to można zacząć robić w ciągu kilkunastu minut!

 , , ,